Odblaski - O firmie

Kamizelki, opaski, zawieszki i inne gadżety odblaskowe

Każda osoba w wieku do 15 lat, poruszająca się drogą po zmierzchu poza obszarem zabudowanym jest zobowiązana używać elementów odblaskowych w sposób widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego.
Art.43.ust.2. (Dzieci na drodze)

W Polsce ginie na drogach ponad 5 tys. osób rocznie, okaleczonych w wypadkach zostaje ok. 60 tys, z tego prawie połowa to piesi i rowerzyści.
Pomimo dziesięciokrotnie mniejszego ruchu po zmierzchu – właśnie wówczas zdarza się ok. 50% wypadków - przyczyną jest brak widoczności.

Misją naszej firmy jest ochrona jak największej liczby potencjalnych ofiar wypadków – głównie pieszych i rowerzystów – poprzez propagowanie idei używania elementów odblaskowych.

 

Lata naszych doświadczeń w branży doprowadziły do stworzenia kompletnej oferty produktów odblaskowych przy zachowaniu możliwie najniższej ceny. Do produkcji używamy najlepszych surowców:

 

  • folii mikropryzmatycznej,
  • tkanin odblaskowych i fluorescencyjnych,
  • diod LED
  • oraz pryzmatów z tworzyw sztucznych (PMMA).

Różnorodność i innowacyjność naszej oferty ma zachęcić głównie najmłodszych do używania odblasków na co dzień.

Nasze produkty są przede wszystkim doskonałym nośnikiem reklamy, dzięki której reklamodawca przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa ruchu na drodze. Realizuje w ten sposób ustawowy obowiązek (np. policja, straż miejska, urzędy gmin), bądź w przypadku firm komercyjnych buduje nowy wizerunek.

Oferowane gadżety odblaskowe nie stanowią środka ochrony indywidualnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21.12.2005 r. Jedynymi produktami stanowiącymi środek ochrony indywidualnej w myśl ustawy są kamizelki ostrzegawcze.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej gamy produktów odblaskowych.